Skladem 2 ks

OBDII MS300 je univerzální autodiagnostika, která umožňuje přístup k diagnostickým chybovým kódům a jejich následnému zobrazení. Záznamy chybových kódů si můžete přečíst kdykoliv a sami. Koupě této autodiagnostiky Vám ušetří peníze, provedení jedné diagnostiky auta v autoservise – kterou jste nyní schopni jednoduše provést sami – mnohdy stojí až 500,– Kč. Navíc můžete díky častějšímu kontrolování lépe předejít velké poruše motoru vozidla, jejíž odstranění by mohlo být velmi nákladné. Máte možnost také odhalit technické závady u ojetého vozidlo předtím, než ho koupíte.

Mnoho funkcí

OBDII MS300 podporuje CAN protokol, takže na ní můžete zkontrolovat většinu aut na trhu. Je schopná vymazat diagnostická chybová hlášení (DTCs) a vyresetovat OBD II status. Dokáže vypnout kontrolku vyzývající ke kontrole motoru (MIL) a určit, na jakou poruchu upozorňuje. Můžete pomocí ní zkontrolovat stav emisí Vašeho auta. U aut, které podporují Mode 9, je také schopná získat identifikační číslo vozidla (VIN).

Malá a univerzální

Autodiagnostiku stačí pouze zapojit jedním kabelem k autu a hned získáte přístup k informacím o autě. MS300 je přesná a spolehlivá. Není ji třeba také bezdrátově připojovat k jinému zařízení – MS300 má jednoduše čitelný dvouřádkový LCD displej, který zobrazí veškeré potřebné informace. Displej je zároveň podsvícený, takže jste schopni autodiagnostiku používat i ve tmě, což se může hodit během delšího nočního přejezdu. Autodiagnostika je velmi malá, bez problému se vejde do dlaně jedné ruky. Nedělejte si starosti ani s nabíjením – MS300 se sama nabíjí při připojení kabelem k autopočítači.

Podělte se s námi v diskusi o Vaše zkušenosti. Jaké vozidlo používáte a jak v něm autodiagnostika funguje? Pomůžete tak při výběru autodiagnostiky dalším zákazníkům.

Vlastnosti:

Umožňuje zobrazit a smazat chybová hlášení
Samostatná jednotka – pro fungování nepotřebuje žádné externí zařízení
Automatické nabíjení přes kabel připojený k palubnímu počítači
Mnoho funkcí
Jednoduchá na používání
Velmi přesná a spolehlivá
Parametry:

Funguje na vozidlech od roku 1996, které podporují OBDII
Schopna zobrazit diagnostická chybová hlášení (DTCs) a vypnout kontrolku vyzývající ke kontrole vozidla (MIL)
Umí zjistit poruchu označovanou kontrolkou MIL
Na vozidlech od roku 2002, které podporují Mode 9 umí získat identifikační číslo vozidla (VIN)
Jednoduše čitelný podsvícený dvouřádkový LCD displej
Dokáže zobrazit nejen obvyklé závady, ale i nevyřešené závady a specifické závady od výrobce
Nabíjení přes OBII kabel